Menedżer Roku!

Jest nam niezwykle miło ogłosić, że Dyrektor Szpitala Dziecięcego im. św. Ludwika Pan dr Stanisław Stępniewski otrzymał w dniu 23.11.2013 I nagrodę w Ogólnopolskim Konkursie Medycznym "Perły Medycyny 2013" w kategorii Menedżer.

Konkurs realizowany w ramach Narodowego Programu Promocji Polska Przedsiębiorczość 2020.

Ogólnopolski Konkurs Medyczny "Perły Medycyny" to przedsięwzięcie, które na stałe wpisało się w kalendarz najważniejszych wydarzeń branży medycznej. Już po raz siódmy szacowne gremium - Kapituła Konkursu -  nagrodziło podmioty wykonujące działalność leczniczą oraz firmy działające na rynku medycznym, które są efektywnie zarządzane, stwarzają dogodne warunki swoim pracownikom, a przede wszystkim świadczą usługi bądź oferują produkty wysokiej jakości.

"Perły Medycyny" wręczone zostały 23 listopada w warszawskim Hotelu Gromada podczas Wielkiej Gali Polska Przedsiębiorczość. Wielka Gala Polska Przedsiębiorczość to wydarzenie, które rokrocznie gromadzi przedstawicieli zwycięskich podmiotów oraz przedstawicieli instytucji branżowych, świata polityki i biznesu. Tegoroczna uroczystość zgromadziła ponad 600 osób.

Więcej informacji na stronie www.perlymedycyny.pl