Szpital dla WOŚP

12 stycznia br. w godzinach popołudniowych Zespół Promocji Zdrowia WSSDz. im. św. Ludwika przyłączł się do działań na terenie Centrum Handlowego Bonarka, związanych z kolejnym finałem WOŚP.

Cieszymy się, że mogliśmy czynnie uczestniczyć w tak ważnym wydarzeniu, zwłaszcza, że dzięki szlachetnej działalności WOŚP, nasz szpital powiększył zakres diagnostyki o najnowszej generacji tomograf komputerowy.

W ramach akcji prozdrowotnej zaproponwaliśmy klientom centrum  wykonanie bezpłatnych:
  • pomiarów ciśnienia tętniczego,
  • poziomu glukozy we krwi
  • oraz wagi i wzrostu.
  • Dodatkowo przy naszym stoisku można  było zasięgnąć porady pediatrycznej oraz porozmawiać ze specjalistą na temat szczepień. Rozdawaliśmy także materiały edukacyjne dotyczące dbałości o zdrowie dzieci oraz ich pielęgnacji.
    W sumie podczas całej akcji z naszych usług skorzystało ponad 60 osób.