Profilaktyczny Dzień Babci

Z okazji obchodzonego 21 stycznia Dnia Babci, dzieci hospitalizowane w naszym szpitalu przystąpiły do przygotowania nietypowej, profilaktycznej laurki dla swoich babć.

Obok życzeń i własnoręcznie wykonanych rysunków, laurka zawierała cenne informacje na temat badań mammograficznych i cytologicznych oraz przypominała o konieczności ich wykonywania. Własnoręczne przygotowanie tak specjalnego upominku oraz ofiarowanie go ukochanej babci, to nie tylko wyraz pamięci, ale także przybliżenie pojęcia zdrowia jako wartości, za którą wszyscy jesteśmy odpowiedzialni. Dzieci wykazały ogromne zrozumienie dla tej prozdrowotnej inicjatywy. W jednym z oddziałów do pracy nad laurką ochoczo przystąpili także rodzice.

Wszystkim Babciom życzymy wszystkiego co najlepsze, a przede wszystkim zdrowia.
Zespół Promocji Zdrowia