Bezpieczny Internet

W związku z obchodzonym w lutym Dniem Bezpiecznego Internetu, Zespół Promocji Zdrowia w porozumieniu z referatem Profilaktyki Straży Miejskiej, zorganizował spotkanie edukacyjne, poświęcone zapobieganiu cyberprzemocy.

Wzięli w nim udział pacjenci hospitalizowani w szpitalu św. Ludwika. Nasi goście, pani Renata Czajka oraz pan Maciej Necel, w niezwykle profesjonalny i przystępny dla dzieci w każdym wieku sposób, poprowadzili zajęcia na wspomniany temat. Ciekawe przykłady z codziennej praktyki Straży Miejskiej, prezentacja multimedialna, filmy a przede wszystkim aktywny udział uczestników spotkania, uczyniły go niezwykle atrakcyjnym wydarzeniem.

W imieniu dzieci, dziękujemy Strażnikom ds. profilaktyki za wieloletnią, udaną i owocną współpracę.
Zespół Promocji Zdrowia