• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika w Krakowie

"Bajkowa Aleja" powstała w szpitalu

Z okazji Dnia Dziecka zorganizowaliśmy dla naszych małych pacjentów wyjątkowe wydarzenie.
1 czerwca dzieci przebywające na naszych oddziałach w Krakowie i Radziszowie mogły zapomnieć o szpitalnej codzienności i przenieść się w beztroski świat dziecięcych marzeń.

Dziedziniec szpitala wypełniła bajkowa sceneria. W wydarzenie zaangażowaliśmy profesjonalnych aktorów. „BAJKOWĄ ALEJĄ” przechadzały się bajkowe postaci, Jacek Wójcicki zachwycił występem, Karol Dziedzic zaśpiewał piosenki z filmów Disneya, a clowni rozbawili dzieci do łez. Każdy mógł wziąć udział w warsztatach kulinarnych, majsterkowania lub zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie na policyjnym motocyklu.

W trakcie naszego święta wyróżniliśmy oznaczeniem honorowego ambasadora Szpitala Dziecięcego św. Ludwika, sportowca Rafała Sonika. Sześciokrotny zdobywca Pucharu Świata, zwycięzca Rajdu Dakar podkreśla, że wśród najmłodszych ma wielu kibiców i to ceni sobie najbardziej. Każdą wolną chwilę poświęca naszym małym pacjentom. Dzieli się z nimi wrażeniami i doświadczeniem. „Zaraża” sportową pasją.

Projekt Dzień Dziecka pn. „Bajkowa Aleja” w Szpitalu Dziecięcym im. św. Ludwika w Krakowie został zrealizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.


 

Reklama
Reklama
Reklama

Wirtualny Spacer

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Dziś52
Wczoraj34
Wizyt w tygodniu87
Wizyt w miesiącu1420
Łącznie wizyt1118354