Gala konkursu „ZOZ UP 2016”

Od ponad 140 lat "walczymy o życie, zdrowie i uśmiech dziecka". Po raz kolejny zostaliśmy za to docenieni. Wgraliśmy konkurs na Zakład Opieki Zdrowotnej Uśmiechniętego Pacjenta 2016. Dyplom i statuetkę odebrał Dyrektor WSSDz im. św. Ludwika w Krakowie Stanisław Stępniewski podczas uroczystej gali w Barlinku.

Fundacja JOYAIM doceniła nasz projekt pt. „Hortiterapia metodą wspierania rehabilitacji pacjentów WSSDz im. św. Ludwika w Krakowie”. Oto co napisano w uzasadnieniu za przyznanie nam I miejsca:

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem zarówno pomysłu, by właśnie poprzez ogrodnictwo wspierać rehabilitacje dzieci, jak i umiejętności współpracy z różnymi instytucjami i organizacjami by zrealizować ten projekt. Jako lider Konkursu jesteście Państwo wzorem do naśladowania przez inne placówki lecznicze, dlatego z przyjemnością będziemy promować Państwa zgłoszenie.