Wizyta ks. biskupa Grzegorza Rysia w MCRD "Solidarność" w Radziszowie

19 czerwca Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. św. Ludwika z siedzibą w Krakowie – Małopolskie Centrum Rehabilitacji Dzieci „Solidarność” w Radziszowie odwiedził wizytujący parafię Radziszów biskup Grzegorz Ryś. W sali kominkowej spotkał się z pacjentami oraz z Dyrektorem Szpitala Stanisławem Stępniewskim, z-cą Dyrektora Panią Dorotą Węglowską oraz Dyrektorem szkoły Panią Iwoną Szymaszek.

Biskup Grzegorz Ryś skierował do uczestników spotkania serdeczne słowa, niejednokrotnie żartując, czym wprawiał zebranych w dobry nastrój. Ks. biskup udzielił pasterskiego błogosławieństwa i obdarował uczniów  pamiątkowymi obrazkami. Następnie w towarzystwie dyrekcji szpitala zwiedził nowo utworzony oddział neurologii rehabilitacyjnej, oddział III, sale fizykoterapii, basen.