• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika w Krakowie

Współpraca ze Szpitalem Andersena w Odense

 logo_Program_LLP_PL szpital1

 

 

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika w Krakowie to placówka posiadająca bogate tradycje wymiany doświadczeń na gruncie międzynarodowym.

 

Kontynuując tę tak dobrą praktykę, w trosce o ciągły rozwój szpitala i edukację jego pracowników, z radością informujemy o nawiązaniu współpracy ze Szpitalem Dziecięcym im. Hansa Christiana Andersena, będącym częścią Szpitala Uniwersyteckiego w Odense. Odense to jedno z trzech największych miast Danii, położone w malowniczym regionie Syddanmark. Region ten jest regionem partnerskim Województwa Małopolskiego.

Adepci pediatrii, odbywający szkolenie specjalizacyjne w Szpitalu św. Ludwika będą mieli okazję odbyć staż w oddziałach Szpitala im. H.C. Andersena w Odense. Jest to wspaniała okazja do zdobycia doświadczeń i nowych umiejętności, zarówno w kwestii diagnostyki, leczenia, jak i organizacji jednostek ochrony zdrowia.

Współpraca w zakresie opieki zdrowotnej jest jednym z priorytetów współpracy międzynarodowej Województwa Małopolskiego, wynikającym z umowy o Współpracy Międzyregionalnej między Województwem Małopolskim a Regionem Południowej Danii. Jesteśmy dumni, że możemy brać udział w rozwoju naszego regionu i w pełni wykorzystać możliwości płynące z członkowstwa w Unii Europejskiej obu krajów.

.....................................

Projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej w ramach programu „Uczenie się przez całe życie”. Publikacja powstała w wyniku projektu zrealizowanego przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej w ramach programu „Uczenie się przez całe życie”. Publikacja odzwierciedla jedynie stanowisko autora. Komisja Europejska ani Narodowa Agencja nie ponoszą odpowiedzialności za umieszczoną w niej zawartość merytoryczną ani za sposób wykorzystania zawartych w niej informacji.

 

Reklama
Reklama
Reklama

Wirtualny Spacer

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Dziś1
Wczoraj34
Wizyt w tygodniu109
Wizyt w miesiącu1045
Łącznie wizyt1120079