Krótkie terminy oczekiwania i bezpłatne badania tomografii komputerowej

Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika w Krakowie oferuje bezpłatne badania tomografii komputerowej dla dzieci z Województwa Małopolskiego w ramach kontraktu z NFZ oraz KRÓTKIE TERMINY oczekiwania. Dokładamy wszelkich starań, aby zadbać o komfort małego pacjenta: dysponujemy nowoczesnym sprzętem, dbamy o przyjazny dla dziecka wystrój pracowni oraz dajemy możliwość szybkiego umówienia się na badanie. Wystarczy posiadać właściwe skierowanie..

W ramach kontraktu mali pacjenci mogą korzystać ze specjalistycznych badań diagnostycznych m.in.  badanie głowy i szyi, klatki piersiowej, jamy brzusznej, miednicy oraz układu kostno-stawowego. Szczegółowy wykaz badań znajduje się tutaj. Aby ograniczyć u dziecka stres oraz nieprzyjemne odczucia związane z badaniem zapewniamy m.in. znieczulenie miejscowe przy zakładaniu wenflonu.

Lokalizacja: Pracownia Tomografii Komputerowej mieści się na parterze w budynku głównym Szpitala, ul. Strzelecka 2, gabinet nr 1

Godziny pracy Pracowni Tomografii Komputerowej: poniedziałek-piątek 8:00 - 18:00

Kontakt Pracowania Tomografii Komputerowej: tel.: + 48 12 619 86 12
Więcej na temat pracowni Tomografii Komputerowej dla dzieci w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym im. św. Ludwika w Krakowie znajduje się w zakładce Diagnostyka.

Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika w Krakowie oferuje bezpłatne badania tomografii komputerowej dla dzieci z Województwa Małopolskiego w ramach kontraktu z NFZ. Dokładamy wszelkich starań, aby zadbać o komfort małego pacjenta: dysponujemy nowoczesnym sprzętem, dbamy o przyjazny dla dziecka wystrój pracowni oraz zapewniamy szybkie terminy badań. Wystarczy posiadać właściwe skierowanie.