• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika w Krakowie
logo uni


Projekt 1: " Zwiekszenie wykorzystania narzędzi ICT w zakresie usług świadczonych przez Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dzieciecy im. św. Ludwika w Krakowie" w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 - 2013.
Przedmiotem projektu jest rozbudowa funkcjonujacego w placówce szpitalnego systemu informatycznego o komponenty umożliwiające zarządzanie dokumentacją diagnostyczną (elektroniczny obieg, archiwizację i dystrybucję dokumentów do jednostek zewnętrznych). Projekt obejmuje także stworzenie publicznych punktów dostępu do internetu na terenie szpitala oraz organizację szkoleń dla użytkowników wdrożonych komponentów systemu.

Projekt 2: " Wdrożenie elektronicznego systemu obiegu dokumentów medycznych oraz elektronicznego systemu dostępu do usług medycznych dla pacjenta w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dzieciecym im. św. Ludwika w Krakowie" w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 - 2013.

Przedmiotem Projektu jest wdrożenie elektronicznego systemu obiegu dokumentów medycznych oraz elektronicznego systemu dostępu do usług medycznych dla pacjenta w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym im. św. Ludwika w Krakowie.

 

 

„Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach
Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013”

Fundusze Europejskie dla Małopolski

 

Reklama
Reklama
Reklama

Wirtualny Spacer

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Dziś52
Wczoraj34
Wizyt w tygodniu87
Wizyt w miesiącu1420
Łącznie wizyt1118354